db2d9bdd915f60da0fcff0f3c4470d0b-d
معرفی کتاب: ارزیابی منابع انرژی با استفاده از سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS)

معرفی کتاب: ارزیابی منابع انرژی با استفاده از سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS)

نوشته شده در کلیات و تعاریف 6 بدون نظر

معرفی کتاب:

ارزیابی منابع انرژی با استفاده از سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS)

این کتاب یک  راهنمای جامع برای استفاده از سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS) برای تحلیل فضایی عرضه و تقاضا برای انرژی در مقیاس جهانی و محلی است. این آخرین تحقیقات و تکنیک های GIS را برای تجزیه و تحلیل فضایی و زمانی سیستم های انرژی، نقشه برداری از سوخت های فسیلی، بهینه سازی منابع انرژی تجدید پذیر، بهینه سازی استفاده از منابع قدرت موجود و ارزیابی تاثیرات زیست محیطی از تمامی موارد فوق جمع آوری می کند.

 

نویسنده کتاب  Lubos Matejicek برای ارزیابی طیف گسترده ای از منابع انرژی، از جمله سوخت های فسیلی، انرژی آبی، انرژی باد، انرژی خورشیدی، انرژی زیست توده و انرژی هسته ای و همچنین استفاده از باتری ها و باتری ها را پوشش می دهد. نویسنده همچنین از مطالعات موردی برای نشان دادن تکنیک های پیشرفته مانند تجزیه و تحلیل چند متغیری، مدل سازی محیطی برای پیش بینی مصرف انرژی و استفاده از ابزارهای کامپیوتری و ابزارهای چندرسانه ای استفاده می کند.

آموزش GIS ,آموزش سنجس از دور, فیلم GIS,,کاربرد GIS در انرژی بادی, کاربرد GIS در انرژی خورشیدی ,کاربرد GIS در انرژی فسیلی , کاربرد GIS در مدیریت انرژی سعید جوی زاده کتاب GIS در ارزیابی انرژی موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز

 

 دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی

شيراز - خیابان برق - کوچه یک - موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل
تلفن:09382252774-07132341477
09382252774
Address: P.O.Box 71555-1111, Shiraz, IRAN
No. 3, 4th Floor, Sadaf Building, Beside of the Pars International Hotel, Zand Blvd.,Shiraz, IRAN
E-Mail: saeedjavizadeh@yahoo.com